Tanie pozycjonowanie – przykłady

Teksty SEO to stosunkowo najtańsza pozycja w portfolio copywritera. Nic dziwnego, bo są one znanym sposobem na tanie pozycjonowanie. Z pozoru proste do napisania i krótkie artykuły skutecznie weryfikują umiejętności pisarskie. Cechy dobrego SEO copywriting to:

  • zwięzłość
  • lekkość czytania
  • odpowiedni dobór słów kluczowych

Poniżej przykładowe teksty na różne tematy. Widoczne w nich pogrubienia to właśnie frazy kluczowe czyli te, których głównym zadaniem jest pozycjonowanie tekstu w wynikach wyszukiwarki.

Tanie pozycjonowanie – podstawy

Frazy kluczowe to dobry sposób na tanie pozycjonowanie. Nie zapominajmy jednak, że ich zagęszczenie w tekście nie może być ani za małe ani za duże. W przeciwnym wypadku całe pisanie okaże się być mało skuteczne. Pod spodem przykład podstawowego seo copywritingu, który pozycjonuje frazę: domki na Mazurach. Tekst ma odpowiednią długość, zagęszczenie fraz kluczowych i dobrze dobrane akapity (w tym jeden z frazą kluczową).

Kraina tysiąca jezior

Słyszymy domki letniskowe, myślimy Mazury. Trudno o równie oczywiste i przyjemne skojarzenia z życia codziennego. Kraniec północno-wschodniej Polski słynie z wyjątkowej rzeźby polodowcowej, bogactwa rzadkiej fauny i flory. To także historia, w której odnajdziemy wpływy pruskie sięgające aż XIII wieku. Tych kilka pozornie niezwiązanych ze sobą elementów układa się w wielobarwny obraz Mazur – krainy 1000 jezior – synonimu niezapomnianej przygody i relaksu. A domki na Mazurach są spełnieniem tych marzeń.

tanie pozycjonowanie na przykładzie frazy domki na Mazurach
Dom w krajobrazie Mazur

Domki na Mazurach

Nie ma drugiego takiego miejsca oferującego całoroczny wypoczynek jak Pojezierze Mazurskie. Łagodny klimat latem i ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu w porze zimowej sprawiają, że domki na Mazurach są pewną inwestycją. Wstajemy o świcie, pakujemy wędki i wyruszamy na ryby. Przedzieramy się rowerem przez dolinę Rospudy. Wypożyczamy kajak i wiosłujemy na odległy brzeg zmagając się ze znoszącym nas prądem. Oddajemy się sportom zimowym w Gołdapi. Organizujemy rejs statkiem a nawet schodzimy pod powierzchnię w poszukiwaniu wraku holownika Arabella.  Przemierzamy pojezierze mazurskie wzdłuż i wszerz mając wrażenie, że ta przygoda nigdy się nie skończy…

Przekonaj się, że warto

Niewielkie domki na Mazurach będą dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli cenisz sobie komfort z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Mazury nie kończą się na Mamrach i Śniardwach, one się tam dopiero zaczynają. Odwiedź okoliczne wsie tętniące innym życiem lub zrelaksuj w popularnym kurorcie w Mikołajkach. Sam zdecyduj czym Mazury będą dla Ciebie. Podobno wystarczy, że przyjedziesz tu raz, a ich urok wkrótce przyciągnie Cię do siebie z powrotem.

Jedna odpowiedź do “Tanie pozycjonowanie – przykłady”

  1. Zgadzam się w 100% – byłam na Mazurach dwa razy i nie mogę się doczekać kiedy znów odwiedzę ten region! Piękne widoki, relaks i woda, która zdaje się że sięga aż po horyzont 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.