Naklejki reklamowe Kopiprojekt

Podziękowania

Każdy z nas posiada wizję tego jak powinno wyglądać nasze życie. Duży dom, fajna fura, wieczne wakacje, dzieci? Nie każdy jednak wie jak w tym wszystkim odnaleźć siebie. To co chcę powiedzieć to…

Mam to szczęście, że wiem kim chcę być w życiu. Wiem, w czym chcę się szkolić i co rozwijać. Pomimo tego, że nie wiem czego mogę oczekiwać w zamian.

Na pewno nie byłoby to możliwe bez ludzi, którym zawdzięczam to, co mam teraz. Nauczycielki polskiego, która przekazała mi pasję do książek. Brata, który wspierał każde moje szaleństwo. I wielu innych… Były, są i pewnie zawsze znajdą się osoby, które stwierdzą, że nie potrafię pisać. Inni pomyślą (i przemilczą), że to zajęcie bez przyszłości. Ja jednak nigdy im nie uwierzę. Bo chcę w pełni odpowiadać za to, gdzie znajdę się za parę lat.
Ta strona jest wynikiem wiary we mnie ludzi, bo bez nich pewnie nie uwierzyłabym w siebie. Dlatego dziękuję:

Andrzejowi
za wykonanie szablonu

Sarze
za czytanie i regularne komentowanie tego, co opublikuję

Bartkowi
za motywowanie i dokręcanie śruby

Naklejki reklamowe dla kopiprojekt.pl

naklejki reklamowe z nazwa strony

Ten tekst miał z założenia uczcić kolejny etap kopiprojekt.pl, który doczekał się naklejek reklamowych (jeszcze raz wielkie podziękowania dla Bartka). Uświadomiłam sobie jednak, że jest więcej rzeczy, za które mogę być wdzięczna. Nie przedłużam i przechodzę do rzeczy. Oto naklejki reklamowe. Moje serce skradły 😉

Małe naklejki o wymiarach 10×2,5 cm i duże – 17,5×3,5 cm w czterech wersjach.

naklejki reklamowe mojej strony

  • Biało-niebieskie naklejki z piórkiem na czarnym tle
  • Czarno-niebieskie naklejki z piórkiem na białym tle
  • Biało-czerwone  naklejki na czarnym tle
  • Czarno-niebieskie naklejki na białym tle

naklejki reklamowe dla kopiprojekt.pl

Naklejki są proste, oryginalne i schludne czyli łączą w sobie wszystko to, na czym mogłoby mi zależeć. Mogłoby, bo były dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Naklejki są w ilości limitowanej i już teraz zachęcam do zgłaszania się po ich odbiór wszystkich chętnych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.