Seo copywriting

Nie tylko seo copywriting

Stronę kopiprojektu rozwijam od stycznia 2017 roku. Tworzę seo copywriting, ale nie tylko. Moja specjalność to sztuka anime i kultura japońska,  literatura od strony czysto formalnej po praktyczną, historia XX wieku i muzyka współczesna. Opisałam oryginalne zegary wiedeńskie, doradziłam jak nie pisać, wyjaśniłam na czym polega zawód copywritera… Poszukuję, dzielę się wiedzą i dobrze bawię. Poniżej znajdziesz moje teksty w kolejności chronologicznej. Sprawdź je, żeby śledzić mój postęp.

Oryginalne zegary wiedeńskie

Piszę z zaangażowaniem i sercem. Zależy mi, żeby każdy tekst zapraszał do uczestniczenia w wyjątkowej historii. Nie raz dzielę się autorskimi przemyśleniami i nie powstrzymuję przed wyrażeniem własnego zdania.

NeoJaponia – spełniona obietnica

Nie zapominam jednak, że to strona poświęcona seo copywriting, dlatego co jakiś czas poruszam tematy z nim związane. Doradzam, odradzam i przede wszystkim słucham, żeby być jeszcze lepszą w tym, co robię.

Jak (nie) pisać?

Nie straszne mi tematy złożone i wymagające skupienia. Lubię wyzwania i chętnie się ich podejmuję. Inaczej nie mogłabym się rozwijać a zastój jest najgorszym, co mogłoby mnie spotkać w pisaniu i w życiu.

Jak napisać książkę?

Swoje prace opieram na informacjach znalezionych w książkach. Nic nie denerwuje mnie bardziej od treści powielanych z internetu. Na kopiprojekt.pl możesz spodziewać się spojrzenia na oklepany temat z nowej, świeżej perspektywy.

Moje przykładowe teksty SEO

Bardzo poważnie lub z przymrużeniem oka – wszystko zależy od mojej wizji i humoru. Czasem idealnie, innym razem mniej perfekcyjnie. Możesz być jednak pewny, że drugiego takiego tekstu w sieci nie znajdziesz.

Złe wykorzystanie retoryki… czyli pochwała przeciętności

Recenzja książki – Ostatnie słowo

Mit o Edypie – nowe spojrzenie

Sztuka współczesna – jak ją interpretować?

Muzyka jazzowa – wyzwolenie

PUDELEK i jego brudne myśli

Piękne i instagram